Teoman: İz bıraksın diye birkaç şarkı daha yapacağım

25. yıl kutlamaları kapsamında bu yıl altıncısı düzenlenen BAU Radyo MüzikOnair Ödülleri, önceki akşam sahipleriyle buluştu.

Akademiyi ve müzik sektörünü bir araya getiren bu özel gece Bahçeşehir Üniversitesi’nde ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti. Acun Ilıcalı, Hasan Can Kaya, Teoman, Derya Uluğ, Norm Ender, Melis Sezen, Serdar Ortaç, Dj Mert Aydın , Emir Can İğrek, Defne Samyeli, Dila Kalafaoğlu gibi başarılı isimlerin katıldığı gecede özel anlar yaşandı.

“YAPILAN BİR SÜRÜ GÜZEL ŞEY GÖRÜYORUM”

Gazetecilerin, ”Son dönemlerde yapılan şarkıları müzikleri ve ödül törenlerini nasıl değerlendirebilir misiniz?” sorusuna Teoman, ”Açıkcası ödül törenleri dikkatli izlemiyorum. Takip etmiyorum. Gençlerin yaptıkları müzikleri beğeniyorum. Yaptıklarından çok sevdiğim beğendiğim bir sürü isim var. Ben öyle bizim zamanımızda müzik çok iyiydi. Şimdi kötüleşti diyenlerden değilim. Ben yapılan bir sürü güzel şey görüyorum” dedi.

“ŞARKI YAPMAM 15 DAKİKA SÜRER”

Son albümünü yaptığını söyleyen şarkıcı, ”Benim yaptığım yaklaşık 150 şarkı var. İz bıraksın diye, birkaç şarkı daha yapacağım. Benim şarkı yapmam 15 dakika sürer. Ama olgunluk dönemini keyifli geçirmek istiyorum. Yarı emeklilik gibi” dedi.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x