Gisele Bündchen’in acı günü! Annesi kansere yenik düştü

Emekli NFL yıldızı Tom Brady ile 13 yıllık evliliğini Ekim 2022’de resmen sonlandırdıktan sonra oğlu Benjamin (14) ve kızı Vivian’le (11) yeni bir hayata yelken açan Gisele Bündchen, anne acıyla sarsıldı.

Ailesine çok bağlı olan Gisele’in bir süredir kanserle mücadele eden annesi Vania Nonnenmacher, 75 yaşında hayata veda etti.

Tedavi için Porto Alegre kentindeki Moinhos de Vento Hastanesi’ne kaldırılan Nonnenmacher’ın, 28 Ocak Pazar günü yaşamını yitirdiği belirtildi.

KALABALIK AİLE

Bir banka memuru olan Vania Nonnenmacher, altı kız çocuğu annesiydi; Rafaela, Graziela, Gabriela, Raquel ve Gisele ile ikiz kız kardeşi Patricia. Bündchen, sık sık annesi ve 5 kardeşiyle fotoğraflarını sosyal medyadan yayınlıyordu.

“BİZE ÇOK ŞEY ÖĞRETTİN ANNE”

Gisele Bündchen, 23 Temmuz 2022 tarihinde Instagram hesabından duygu yüklü bir paylaşıma imza atmış, annesinin yaş gününü şu satırlarla kutlamıştı:

İyi ki doğdun anne. Bizim için yaptıkların için sonsuz teşekkürler. Her zaman bizi sevdiğin, ilham verdiğin ve bize çok şey öğrettiğin için teşekkür ederiz. Seni çok seviyorum.

“HARİKA ANNEM VE TATLI KIZIMA MİNNETTARIM”

Brezilyalı güzel, aynı yıl Dünya Kadınlar Günü’nde ise “Yolumu kesişen ve bana ilham veren tüm harika kadınlara, özellikle de harika annem ve tatlı kızıma minnettarım. Birbirimizi ve bugün olduğumuz yerde olmamızın yolunu açan bizden önce gelen tüm inanılmaz kadınları kutlayalım. Bu özel günümüzde hepinize kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x