10 Eylül 2023 Pazar Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 10 Eylül Pazar akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri… 

Bu akşam Kim Milyoner Olmak İster koltuğunda oturan Rabia Birsen Göğercin, Türkiye’nin ikinci milyoneri oldu! Yarışma tarihinde milyonluk soruyu açtırabilen beşinci isim olan Rabia Birsen Göğercin, milyonluk soruya doğru cevap verip büyük ödülü kazanarak adını Kim Milyoner Olmak İster? yarışması tarihine kazıyan ikinci isim oldu.

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde törenlerin yapıldığı meydanda bulunan Atatürk Anıtı’na kimliği belirsiz kişilerce saldırıda bulunuldu. 9 Eylül İzmir’in Kurtuluşu kutlamalarının yapıldığı gece yarısı, anıtın duvarlarına ‘Boş Yapma Atatürk’ ve küfürlü sözler yazıldı.

Gaziosmanpaşa’da arkadaşı ile yolda yürürken yanlarına yanaşan arabaya zorla bindirilip kaçırıldığı iddia edilen kadının aslında kaçırılmadığı nişanlısı tarafından sürpriz yapıldığı açıklandı.

Ülkemizin önde gelen gastronomi otoritelerinden biri olan Vedat Milor, sosyal medyayı aktif kullanarak sıklıkla gündem oluşturuyor. Patlıcan üzerine yaptığı bu sefer ki paylaşımı tartışmaların odak noktası oldu.

İsrail’de hükümetin aldığı karar, bir kesim vatandaşı sokağa döktü. Hükümetin tartışmalı yargı düzenlemesinden hoşlanmayanlar kendilerini sokağa atarak kitlesel protesto eylemleri yapmaya başladı. Bu eylemler sırasında hükümet yanlısı bir kişi, aracını protestocuların üstüne sürdü. O korkunç anlar eylemdeki bir vatandaşın kamerası tarafından kayıt altına alındı.

Geçtiğimiz Temmuz ayında ilişkilerini cümle aleme duyuran ve ağzımızı açık bırakan Umut Evirgen-Alina Boz çifti, aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam ediyor. Uzun ve ciddi bir ilişkiden çıkan Alina Boz’un bu kadar kısa süre içerisinde yeniden aşık olması herkesi şaşırtırken, ikilinin hızına yetişilemiyor. Alina Boz ve Umut Evirgen evlenme kararı almış!

Adım Farah dizisinin başrol oyuncusu Demet Özdemir, dizisinin yeni sezonu için hazırlıklara başladı. Sete çıkmasına az bir zaman kala tatillerine artık veda eden ünlü oyuncu, magazin muhabirleri ile ayaküstü bir sohbet etti. Tüm yazı geçirdiğini söyleyebileceğimiz Yunanistan’da yeni bir aşka iddia açtığı iddiaları hakkında ilk kez net bir yanıt verdi. Peki Demet Özdemir, Yunan aşkı için ülkeyi mi terk ediyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x